Máte nějaké otázky? Zeptejte se odborníka +420 493 799 457

Bezbarvé laky

Bezbarvé vrchní nátěry

Vysoce kvalitní bezbarvé vrchní nátěry, určené jako třetí vrstva ukončující systém na renovaci hliníkových kol RIMCO. 


Vrchní, bezbarvé tekuté laky jsou vyráběny ze stejných pryskyřic a rozpouštědel jako základní barvy. Z tohoto důvodu mají analogické vlastnosti nátěru (tepelně vytvrzené, velmi dobrá přilnavost k základní barvě, velmi velká vydatnost, velmi vysoká odolnost na UV záření, velmi dobré mechanické vlastnosti a chemická odolnost nátěru) a navíc se vyznačují velmi vysokou transparentností, proto nemění barvu základních barev. Nabízíme je jako např. hluboký mat, polomat, vysoký lesk. 

Vrchní bezbarvé laky

Vrchní bezbarvé práškové laky jsou rovněž vysoce specifické produkty určené jako třetí vrstva systému RIMCO. Vykazují se především velmi vysokou transparentností (zejména akrylátová prášková barva), a proto kola natřená základní barvou RIMCO a přelakovaná bezbarvým lakem vypadají úplně stejně. Jedná se práškové barvy určené pro nanášení elektrostatickou metodou, s velmi dobrou přilnavostí k základním barvám, s velmi dobrou roztékavostí a vynikajícími mechanickými vlastnostmi a s chemickou odolností nátěru.

Listy

bezpečnostní

podívej soubory ke stažení >

Kontakt

RIMCO RIMS RENOVATION SYSTEM 

 

RimCo distributor:

 


P.U.P. spol. s.r.o.

Prostřední Nová Ves 112

507 81 Lázně Bělohrad

CZECH REPUBLIC

tel. +420 493 799 457

e-mail: pup@pup.cz

Tyto webové stránky používají soubory cookies za účelem zlepšení poskytovaných služeb. Podmínky ukládání nebo přístupu k souborům cookies si můžete nastavit ve svém prohlížeči.
Více informací najdete v Polityce Prywatności.

Souhlasím